Kthehu lart

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni GazetaExpress

Moti sot në tërë Maqedoninë kryesisht do të jetë me diell dhe me erë të lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 6 deri më 15, ndërkaq ata të ditës prej 26 deri më 33 gradë celsius.

Në Shkup gjithashtu moti do të jetë më diell dhe me erë të lehtë jugore. Temperaturat do të lëvizin nga 12 deri më 32 gradë celsius./Gazeta Express/

    Data: 14 Shtator 2017 09:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera