Kthehu lart

Maqedoni, vdesin dy persona në një aksident të tmerrshëm

Maqedoni, vdesin dy persona në një aksident të tmerrshëm GazetaExpress

Në një aksident të rëndë trafiku në rrugën Pletvar – Rosoman pranë gurorisë, në një përplasje direkte mes një makine Rover dhe një kamioni, dy persona nga Kavadari vdiqën këtë pasdite.

Gjatë përplasjes, shoferi i makinës dhe pasagjeri u plagosën rëndë, të cilët u transferuan menjëherë në spitalin e qytetit të Prilepit, por iu nënshtruan lëndimeve të rënda.

Ekipet e policisë po hetojnë shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin.

    Data: 22 Shtator 2017 21:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera