Kthehu lart

Gjenden armë në makinën e kërçovarit

Gjenden armë në makinën e kërçovarit GazetaExpress

Policia e Kërçovës më 11 janar në shtëpinë e S.Gj. (49) ka kryer kontroll, ku ka vërejtur se J.Gj në makinën e tij ka pasur armë.

Policët kanë kontrolluar veturën me crast kanë gjetur tre pistoleta, një pushkë automatike, pushkë për gjueti, bombë dore, një granatë, më shumë okvir për pushkë automatike dhe pistoletave si dhe rreth 250 copë municion.

J.Gj është arrestuar, ndërkaq gjykatësi i ka caktuar paraburgim 30 ditor.

    Data: 13 Janar 2018 13:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera