Kthehu lart

Ishte duke udhëtuar drejt Italisë, shqiptari çuditet kur shikon pamjet +18 në avion

Ishte duke udhëtuar drejt Italisë, shqiptari çuditet kur shikon pamjet +18 në avion GazetaExpress

Një qytetar ka nisur në redaksinë e JOQ Albania një video në të cilën shikohet se një person shikon foto + 18 në avion.

Qytetari që ka nisur videon ka shkruar se ai e ka filmuar atë në bordin e një avioni që ishte duke fluturuar nga Tirana drejt Pisas.

Ai ka shkruar: "Shikoni ca behet. Eshte 35 vjec besoj.”

Të shikosh të tilla imazhe në intimitet, nuk ka asnjë gjë të pazakontë dhe asgjë për t’u gjykuar. Por nëse imazhe të tilla shikohen edhe në prani të personave të tjerë është një veprim aspak etik.

Personi në video e shikon për pak sekonda imazhin +18 në laptopin e tij dhe më pas e heq. Video të tilla tregojnë se shoqëria po shkon çdo ditë e më shumë drejt degradimit dhe se personat të tillë nuk duan t’ia dinë se afër tyre mund të ketë dhe fëmijë të mitur dhe se japin një shembull të gabuar.

Komentet ju takojnë juve tani.

Ishte duke udhëtuar drejt Italisë, shqiptari çuditet kur shikon pamjet +18 në avion on Vidnews.

    Data: 11 Mars 2019 10:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera