Kthehu lart

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë GazetaExpress

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”.

Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me salsiçe e të tjera

Ata thonë se nëse jeni adhurues i kripës, zgjidhni ndonjërën nga këto lloje të reja.

    Data: 13 Shkurt 2018 08:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera