Kthehu lart

Nuk do ta besoni sa kushton iPhone i ‘rrallë’ i Donald Trump

Nuk do ta besoni sa kushton iPhone i ‘rrallë’ i Donald Trump GazetaExpress

Nëse jeni në kërkim të një ‘iPhone’ me fytyrën e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump, një dyqan në Emiratet e Bashkuara Arabe mund t’iu gëzojë.

I realizuar nga “Goldgenie”, është i gjithi në ar, ka 450 diamantë që shkëlqejnë në logon e “Apple”-s dhe sfodin saj, ai ka një prerje që përfaqëson Donald Trump.

Pasi është realizuar me kërkesë të një klienti kinez, pronarët e dyqanit kanë vendosur ta nxjerrin në shitje me një shifër prej 151 mijë dollarë.

Një çmim autentik që pak njerëz mund t’ia lejojnë vetes për ta blerë, por duke parë që përfshihet në katalogun e markës, e themeluar në 1995, është bërë një pikë referimi për miliardat që qarkullojnë në Gjirin Persik.

  Data: 13 Shtator 2017 17:55
  Autori: GazetaExpress
  • HTC do t'i sjellë tre telefona të rinj para fundit të vitit

   HTC do t'i sjellë tre telefona të rinj para fundit të vitit 0

  Të tjera

  • Rrjedhin fotografi të Volvo XC40 SUV të ri

   Rrjedhin fotografi të Volvo XC40 SUV të ri 0

  • Çfarë po ndodh me Bitcoin?

   Çfarë po ndodh me Bitcoin? 0