Kthehu lart

“Microsoft” ofron falas një koleksion prej 250 librash elektronikë

“Microsoft” ofron falas një koleksion prej 250 librash elektronikë GazetaExpress E martë, 12 Shtator 2017 02:29

Microsof edhe sivjet do të ofrojë falas një koleksion të tërë librash elektronike – ebook – të cilët përmbajnë udhëzime për produkte si Windows, Windows Server, Microsoft Office, Exchange Server e shumë të tjera.

Drejtoria e shitjeve të kësaj kompanie të madhe ka njoftuar se kompania ofron shkarkimin e 250 librave elektronik që ju jeni të interesuar, transmeton rtv21.

Shkarkimet nuk janë të limituar dhe çdokush mund t’i shkarkojë të gjithë librat e listuar në websajte të kompanisë.

Microsoft çdo vit dhuron libra elektronike falas të produkteve dhe shërbimeve të kompanisë në atë që e quan Microsoft Ebook Giveaway.

    Data: 12 Shtator 2017 02:29
    Autori: GazetaExpress
    • Rrjedhin detaje të tjera para prezantimit të Lamborghini Urus 0

    Të tjera