Kthehu lart

Mercedes AMG G63 e G65 ekskluzivë debutojnë në Frankfurt (Foto)

Mercedes AMG G63 e G65 ekskluzivë debutojnë në Frankfurt (Foto) GazetaExpress

Mercedes ka zbuluar dy SUV të edicionit special të modelit G-Class në panairin e veturave në Frankfurt.

Që të dy veturat kanë rrotat 21-inch, motorin G63 e ja V8 ndërsa ai G65 V12, ndërsa nuk është zbuluar se sa kuaj fuqi kanë, transmeton koha.net.

Nga jashtë e brenda ka të shënuar stemën AMG, si dhe pamje të përditësuar me shumë mbrojtës sportiv nga të gjitha anët.

Çmimi i tyre në Gjermani është rreth 164 mijë euro.


  Data: 13 Shtator 2017 22:37
  Autori: GazetaExpress
  • HTC do t'i sjellë tre telefona të rinj para fundit të vitit

   HTC do t'i sjellë tre telefona të rinj para fundit të vitit 0

  Të tjera

  • Rrjedhin fotografi të Volvo XC40 SUV të ri

   Rrjedhin fotografi të Volvo XC40 SUV të ri 0

  • Çfarë po ndodh me Bitcoin?

   Çfarë po ndodh me Bitcoin? 0